Bu nasıl kadın !?

Şifa Bahçesi

  /   285   /   21 Temmuz 2014, Pazartesi

Ajanslar
 Yazdır

Irkçı söylemlerle zihni körelen, Emperyalist ve siyonist medya tarafından algı operasyonuna takılan insanlardan biri

ABD'li kadın, Filistinli çocukların büyümeye hakkı yok dedi

  

Washington'da İsrail'i protesto eden gruba tepki gösteren bir kadın 'Filistinli çocukların büyümeye hakkı yok'' dedi.

İnsanlık ölmüş denilen tavır içerisine giren ABD'li kadın, Filistinli çocukların yaşama hakkı olmadığını savundu.

Washington'da siyonist düşünce kuruluşu olan "İsrail için Hristiyanlar Birliği" binası önündeki eyleme katılan Filistinli yanlısı bir aktivist, siyonist kuruluşta görevli kadının sert tepkisine hedef oldu. Kadın, üzerinde Filistin tişörtü olan aktiviste dönerek "Filistinli çocukların büyüme hakları yok" dedi. Kadın ayrıca Filistinli çocukları yahudileri öldürmekle suçladı. Kadının ırkçı sözlerini kayda alan kameraman ise İsrail'in öldürdüğü Filistinli çocukları hatırlatınca siyonist görevli sinirlendi ve küfür etmeye başladı.

Filistin'de yaşan acı, Gazze'ye atılan bombalardan haberi olmayan ABD'li kadın, Siyonist kuruluşların algı operasyonu içerisinde yaşam sürerken, Gazze'li çocuğun çektiklerini bilmesi beklenemez elbette.

Gazze'li çocukların katilam edilmesi için ABD ve emperyalist yönetimin siyonist rejime verdiği destekler dikkate alınarak, Her çocuk, öncelikle çocuktur fikrine sahib çıkmalı. Gazze'li çocukların acıların içerisinde büyüyerek bu nefret topumları üzerinde, zulmün dişlerini kıracağını ümidle bekliyoruz

  

Yorumlar