İHL birincilerine yaz kampı

Örnek

  /   372   /   12 Ağustos 2014, Salı

 Yazdır
2014 yılında İHL'den birincilikle mezun olan öğrencilere için kamp düzenleniyor

  

2013-2014 Eğitim-Öğretim yılında okul birincisi olarak mezun olan tüm İmam Hatip Liseliler; ÖNDER ile Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün organizasyonunda gerçekleşecek kamplarda buluşacak. 5 dönem 135'er kişi olarak düzenlenecek olan kamplar, Isparta Davraz'ta gerçekleşecek.

'YANLARINDA OLDUĞUMUZU HİSSETTİRMEK İSTİYORUZ'

Zirve Kampı ismi ile gerçekleşecek program ile ilgiliaçıklamalarda bulunan ÖNDER Genel Başkanı Dr. Hüseyin Korkut; 'Kamplara katılım ve ulaşım ücretsiz olacak. Bir dönemin bir hafta süreceği ve 5 dönem yapılacak olan bu kamplarda, İmam Hatip Liselerinden birincilikle mezun olan öğrencilerimizle buluşacağız. Bu tür etkinlikler ile uzaklar yakın olurken, Türkiye'nin dört bir yanından gelen öğrencileri de tanıma fırsatı buluyoruz. Bu başarılı gençler, yeni hayatlarına adım atmadan önce onlarla buluşmak, öğrencilik hayatları bitmiş olsa da mezun İmam Hatipliler olarak her daim yanlarında olacağımızı hissettirmek istiyoruz' dedi.

PEK ÇOK ETKİNLİK GERÇEKLEŞTİRİLECEK

16-24 yaş aralığında olan toplamda 810 öğrenci ile yapılması planlanan kamplar 15 Ağustos'ta başlayıp 18 Eylül'e kadar devam edecek. Futbol, badminton, voleybol, basketbol, masa tenisi, okçuluk, paintboll, halk oyunları, el sanatları, müzik, tiyatro etkinlikleri, dağ bisikleti, sokak oyunları (Topaç Yarışı, Halat Çekmece, Mangala oyunu, Geleneksel Sokak Oyunları) gibi pek çok aktivitenin yapılacağı kamplarda, seminer ve eğitimler de verilecek.

  

Yorumlar